flamengo.pl - polski serwis kibiców Rubro-Negro - César powinien przedłużyć swój wygasający kontrakt

flamengol.net


César powinien przedłużyć swój wygasający kontrakt

Mimo, że nie wygrał żadnego znaczącego tytułu w zeszłym sezonie, to bramkarz César był jednym z głównych punktów zespołu w końcówce zeszłego sezonu. Goleiro nie grał przez prawie dwa lata, ale kiedy musiał wejść do bramki był absolutnym starterem. 26-latek, który z czwartego bramkarza został numerem dwa i zamiennikiem Diego Alvesa, powinien przedłużyć swój kontrakt z Flamengo o kolejne trzy lata.

Bez doświadczonego Magrão, który jest kontuzjowany, Sport był zainteresowany pozyskaniem goleiro Rubro-Negro, ale ostatecznie negocjacje się nie rozwinęły. W tym sezonie, César wystąpił w czterech meczach pod nieobecność Diego Alvesa i dobrze się spisał.

Rozmowy w prawie nowej umowy zostały zainicjowane już jakiś czas temu przez byłego dyrektora sportowego, Rodrigo Caetano. Nowy dyrektor sportowy, Carlos Noval przejął negocjacje. César i jego agent, Tiago Guadagno spotkali się już z Carlosem Novalem. Drugi agent, Pini Zahivi, który brał udział w transferze Neymara z Barcelony do Paris Saint-Germain, przebywa obecnie w Europie i nie był obecny na tym spotkaniu.

Od lipca, goleiro będzie mógł popisać przedwstępny kontrakt z dowolnym klubem, ale jego pragnieniem jest pozostanie we Flamengo. Jednak pomimo tego, jego agenci oceniają opcje. Jeśli pojawi się atrakcyjna oferta zarówno dla bramkarza, jak i Rubro-Negro to powinna zostać ona zaakceptowana.

  • dodał: MentiX
  • 23.04.2018; 16:55
  • źródło: colunadoflamengo.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Vitinho: Flamengo 1:0 Cruzeiro

Ocena: 7.0
Zdjęcie tygodnia
Diego uhonorowany za rozegranie stu meczów w koszulce Flamengo.
Video
Bramka Évertona Ribeiro zapewnia wygraną nad Grêmio i awans do półfinału Copa do Brasil.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX