flamengol.net


César będzie zmiennikiem Diego Alvesa

César, który miał świetne występy od czasu dołączenia do zespołu Flamengo, powinien być zmiennikiem Diego Alvesa w przyszłym sezonie. Władze klubu są zadowolone z postawy bramkarza.

Wychowanek Rubro-Negro, który do niedawna nie rozegrał żadnego oficjalnego meczu przez dwa lata, początkowo był czwartym bramkarzem w zespole dowodzonym przez Reinaldo Ruedę, ale wobec kontuzji Thiago i Diego Alvesa oraz katastrofalnej formie Alexa Muralhy, goleiro stanął między słupkami bramki w decydującym momencie sezonu i nie zawiódł.

W nadchodzącym nowym sezonie bramkarzem numer trzy ma być Thiago, który otrzymał kilka szans w tym sezonie, a Alex Muralha nie jest częścią planów i powinien odejść.

Z Césarem w bramce, Flamengo w środę zmierzy się z Independiente w pierwszym meczu finału Copa Sudamericana na stadionie Libertadores de América w Avellaneda, metropolii Buenos Aires. Rewanż odbędzie się tydzień później na Maracanie

  • dodał: MentiX
  • 06.12.2017; 20:53
  • źródło: colunadoflamengo.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Lucas Paquetá: Flamengo 0:1 São Paulo

Ocena: 7.0
Zdjęcie tygodnia
Éverton okazał szacunek swojemu byłemu klubowi i nie cieszył się po zdobyciu bramki.
Video
Flamengo przegrało pierwwszy domowy mecz podczas tegorocznej kampanii Campeonato Brasileiro.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX