flamengo.pl - polski serwis kibiców Rubro-Negro - Carpegiani: "Zasłużyliśmy na ten wynik"

flamengol.net


Carpegiani: "Zasłużyliśmy na ten wynik"

Po zwycięstwie nad Botafogo w półfinale Taça Guanabara, na pomeczowej konferencji prasowej trener Paulo César Carpegiani pochwalił dominację swojego zespołu. Szkoleniowiec wskazał na wyższość i ewolucję swojego składu.

Zasłużony wynik

"Moją największą satysfakcją jest możliwość postawienia zespołu na boisku, a przede wszystkim stworzenia przekonującego futbolu. Zespół był dojrzały, wyluzowany. Mieliśmy 60 minut dobrego futbolu. Klasyki są wyrównane, ale dzisiaj mieliśmy przewagę. Skromnie mówiąc. Zasłużyliśmy na ten wynik. Z wyjątkiem 10, 15 minut, byłem zadowolony z naszej gry, która jest znacznie ważniejsza niż wynik 3:1."

Henrique Dourado

"Flamengo zawsze charakteryzowało się tym, że ma w swoim zespole strzelca. W tej roli zawsze być zawodnik. Ustaliliśmy historię, biorąc Nunesa. Dourado ma ważną funkcję. Naprawdę podobał mi się występ całego zespołu, nie tylko Dourado. Uważam ten postęp za bardzo ważny."

Pozycja Williana Arão

"Myślę, że najpierw musi dojść do siebie. W odpowiednim czasie będziesz wiedział. Jest zawodnikiem, który jest ważny dla Flamengo. Ważne było, aby dzisiejsze zwycięstwo było kontynuacją tych graczy. W klasyku przeciwko Fluminense będzie inny zespół. W odpowiednim momencie będziesz wiedział."

Faworyt w finale?

"Nie widzę faworyta. Moja troska dotyczy się mojego zespołu. Musimy grać swoje, niezależnie od tego, czy gramy z Boavistą, Botafogo, czy jakimkolwiek innym zespołem. Gra zaczyna się od 0:0. Nie ma żadnej przewagi do końca rozgrywek. Nie ma sensu być mistrzem pierwszej lub drugiej części, bez końcowego zwycięstwa."

  • dodał: MentiX
  • 10.02.2018; 22:45
  • źródło: globoesporte.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Vitinho: Flamengo 1:0 Cruzeiro

Ocena: 7.0
Zdjęcie tygodnia
Diego uhonorowany za rozegranie stu meczów w koszulce Flamengo.
Video
Flamengo przerwało serię dwóch porażek z rzędu i wygrało przed własną publicznością z Cruzeiro.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX