flamengol.net


Carpegiani: "Mieliśmy całkowitą kontrolę"

Po dwóch latach Flamengo ponownie doznało porażki z klubem uważanym za "mały" w Campeonato Carioca. Grając praktycznie rezerwowym składem, Rubro-Negro zostali pokonani na Moacyrzão przez Macaé. Pomimo porażki, trener Paulo César Carpegiani był zadowolony z gry swoich podopiecznych w pierwszej połowie i podkreślił, że zespół miał grę w ręku.

Gra w ręku

"Niestety gra uszła nam z rąk, mieliśmy wszystko, aby wygrać. Straciliśmy bramkę i niestety mecz został odwrócony. Naprawdę podobał mi się zespół w pierwszej połowie. Stworzyliśmy sobie dużo okazji. Mieliśmy pełną kontrolę nad grą. Są rzeczy, których się uczysz w piłce nożnej. Kiedy kontrolujesz grę i nie możesz zdobyć bramki, możesz stracić gola i przegrać."

Zmiany Jonasa i Paquetá

"Paquetá zagrał dobrze. Czy mógł zostać na boisku na kolejne 15 minut? Tak, ale mogło to zakłócić nasze planowanie. Planowałem zmienić Jonasa i Paquetá po pierwszej połowie."

Czas na Libertadores

"Mamy trochę czasu, aby myśleć o środowym meczu. Ale jestem pewien, że zespół dobrze zareaguje."

Geuvanio i Arão

"Było też coś pozytywnego. Geuvânio rozegrał dobre spotkanie, ale niestety musiałem go zmienić. Chciałem zobaczyć zmiany w środku pola. Właśnie dlatego dokonałem tych zmian. Chciałem zobaczyć Arão wraz z Jonasem. Podobało mi się jak razem grali. Mam czas pomyśleć o tym, co zrobić w środę."

  • dodał: MentiX
  • 11.03.2018; 02:21
  • źródło: globoesporte.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Diego: Flamengo 1:0 Corinthians

Ocena: 7.0
Zdjęcie tygodnia
Felipe Vizeu cieszy się ze zdobytej bramki, która dała Flamengo trzy punkty w meczu z Corinthians.
Video
Bramka rezerwowego Felipe Vizeu zapewniła ważne zwycięstwo nad Corinthians.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX