flamengol.net


Berrío chce wygrać Copa Sudamericana

Orlando Berrío skupia swoją uwagę na środowym spotkaniu przeciwko Chapecoense w Copa Sudamericana. Podekscytowany powrotem do gry w międzynarodowych rozgrywkach, Kolumbijczyk chce pomóc Flamengo w wygraniu tego trofeum, które byłoby pierwszym w klubowej historii.

"Traktujemy Copa Sudamericana z wielką odpowiedzialnością i jak cel. Jest to turniej międzynarodowy i chcemy stworzyć historię." - powiedział zawodnik.

Napastnik jest jednym z zaufanych zawodników trenera Reinaldo Ruedy, u którego jest podstawowym graczem. Wcześniej, Kolumbijczyk miał wiele ograniczeń technicznych, ale wygląda na to, że już przystosował się do gry w lidze brazylijskiej i poza szybkością pokazuje także umiejętności dryblingu.

"Nie jest łatwo dostosować się do gry w Brazylii, gdzie piłka jest bardziej techniczna i gra się szybciej. Gdy był Zé Ricardo, to zmagałem się z urazami, które nie pozwalały mi grać, tak jakbym chciał. Teraz jestem już zdrowy i zawsze staram dawać z siebie sto procent." - dodał.

  • dodał: MentiX
  • 13.09.2017; 01:34
  • źródło: lancenet.com.br
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Diego: Flamengo 1:0 Corinthians

Ocena: 7.0
Zdjęcie tygodnia
Felipe Vizeu cieszy się ze zdobytej bramki, która dała Flamengo trzy punkty w meczu z Corinthians.
Video
Bramka rezerwowego Felipe Vizeu zapewniła ważne zwycięstwo nad Corinthians.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX