flamengol.net


Będący blisko São Paulo, Éverton nie zagra z Vitórią

Będący blisko przenosin do Éverton, nie będzie do dyspozycji trenera Maurício Barbieriego na sobotnie spotkanie 1. kolejki Campeonato Brasileiro. Pomimo odbycia piątkowego treningu wraz z zespołem w centrum sportowym Ninho do Urubu, skrzydłowy poprosił, aby nie podróżować do Salvadoru, gdzie w najbliższą sobotę Rubro-Negro zagrają z Vitórią na stadionie Barradão.

Mengão nadal próbują zatrzymać Évertona w swoim składzie i zaproponowali podwyżkę - prawie o 40% - oraz nową umowę do końca 2020 roku. Jednak w klubie zdają sobie sprawę, że będzie bardzo trudno zatrzymać zawodnika, który uważa, że nadszedł odpowiedni czas na zmianę zespołu. Pewne siebie w transakcji, São Paulo uważa, że może zamknąć transakcję do poniedziałku. Tricolor paulista mają popisać z 29-latkiem trzyletni kontrakt.

São Paulo jest gotowe wydać około 15 mln reali za zawodnika, chociaż część władz klubu uważa to za zbyt wysoką cenę. Nie jest jednak wykluczone, że aby obniżyć kwotę transferu, w cały transfer zostanie włączony jakiś zawodnik zespołu z Morumbi. W 15 mln reali, tylko połowa trafiłaby do klubowej kasy Flamengo, a druga część do agenta zawodnika, Carlosa Leite.

W tym sezonie, lewoskrzydłowy wystąpił w 11 meczach i strzelił trzy bramki. W sumie dla Mengão rozegrał 265 spotkań, w których zdobył 39 bramek.

  • dodał: MentiX
  • 13.04.2018; 21:01
  • źródło: globoesporte.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Diego: Flamengo 1:0 Corinthians

Ocena: 7.0
Zdjęcie tygodnia
Felipe Vizeu cieszy się ze zdobytej bramki, która dała Flamengo trzy punkty w meczu z Corinthians.
Video
Bramka rezerwowego Felipe Vizeu zapewniła ważne zwycięstwo nad Corinthians.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX