flamengol.net


Barbieri: "Zadowolony ewolucji, którą zaprezentował zespół"

Pokonanie przeciwności charakteryzowało sobotni występ Flamengo na stadionie Barradão. Grając przeciwko Vitórii, Rubro-Negro zremisowali 2:2, ale przez prawie całe spotkanie grali z jednym zawodnikiem mniej, po tym jak Éverton Ribeiro niesłusznie otrzymał czerwoną kartkę w 10 minucie spotkania. Na pomeczowej konferencji prasowej, trener Maurício Barbieri pochwalił rozwój zespołu, a także odniósł się do pracy we Fla.

Praca we Flamengo i ewolucja zespołu

"Jestem bardzo szczęśliwy i zmotywowany do pracy w największym klubie w Brazylii i myślę o codzienności, staram się rozwijać każdego dnia, jestem zadowolony ewolucji, którą zaprezentował zespół."

Zmiana Henrique Dourado na Williana Arão

"Byliśmy zmuszeni przez okoliczności zmienić naszą grę. Dourado jest doskonałym zawodnikiem i bardzo nam pomógł, ale musieliśmy zagęścić środek pola, dlatego konieczna była ta zmiana." - dodał.

Kartka i rzut karny

"Karny i czerwona kartka na początku sprawiły, że mecz stał się znacznie trudniejszy. Uważam, że to co udało nam się zaprezentować, to było bardzo dobre.

Powtórki wideo

"Myślę, że jest to kwestia ponownego przemyślenia. Wówczas nikt nie zostałby skrzywdzony. Sędzia popełnił błędy przy swoich decyzjach."

Odejście Évertona

"Zgodnie z naszą wiedzą, klub został poinformowany o jego odejściu. Negocjacje muszą zostać zamknięte. Rozmawialiśmy z Évertonem, który nie chciał zagrać. Mamy wykwalifikowanych zawodników, którzy chcą grać dla Flamengo."

 

  • dodał: MentiX
  • 15.04.2018; 13:34
  • źródło: globoesporte.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Diego: Flamengo 1:0 Corinthians

Ocena: 7.0
Zdjęcie tygodnia
Felipe Vizeu cieszy się ze zdobytej bramki, która dała Flamengo trzy punkty w meczu z Corinthians.
Video
Bramka rezerwowego Felipe Vizeu zapewniła ważne zwycięstwo nad Corinthians.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX