flamengo.pl - polski serwis kibiców Rubro-Negro - Asystent wyjaśnia wyrzucenie Barbieriego

flamengol.net


Asystent wyjaśnia wyrzucenie Barbieriego

Gdy w środę wieczorem wszedł na Maracanę, asystent trenera Flamengo, Maurício Souza nie wyobrażał sobie, że będzie musiał przejąć na siebie odpowiedzialność za kierowania zespołem przez większość drugiej połowy w wygranym spotkaniu z Emelec.

Było to spowodowane wyrzuceniem w 57 minucie gry z ławki trenerskiej, szkoleniowca Maurício Barbieriego, który skarżył się na pracę arbitra. Na pomeczowej konferencji prasowej, Souza podał szczegóły dotyczące wyrzucenia Barbieriego i powiedział, że nie utrzymywał kontaktu z trenerem, a wszystkie zmiany podejmował wspólnie z pozostałymi członkami sztabu szkoleniowego.

Wyrzucenie Barbieriego

"Barbieri narzekał na pewne błędy, które powstrzymywały nasz atak. Czwarty sędzia wezwał głównego, który go wyrzucił. Po tym, jak został wyrzucony, nie miałem już z nim kontaktu. Wykorzystałem nasz sztab szkoleniowy do zmiany pomysłów."

Sekwencja gier

"Musimy podkreślić rytm, w jakim jesteśmy. Mamy bardzo trudną sekwencję gier. Ale mamy doświadczonych zawodników. Myślę, że zagraliśmy świetne spotkanie."

Zmiana Dourado

"Kiedy zmieniłem Dourado, umieściłem Marlosa, który również jest napastnikiem. Wybraliśmy Marlosa ze względu na jego szybkość. Ale Dourado radził sobie bardzo dobrze i jesteśmy bardzo zadowolenie z tego, jak wystąpił."

Ustawienie Diego

"Diego jest zawodnikiem, który często pojawia się w okolicy pola karnego i ma doświadczenie, aby to zrobić. Jego ustawienie zależy od tego, czy Paquetá będzie bardziej z tyłu."

  • dodał: MentiX
  • 17.05.2018; 07:42
  • źródło: globoesporte.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Vitinho: Flamengo 1:0 Cruzeiro

Ocena: 7.0
Zdjęcie tygodnia
Diego uhonorowany za rozegranie stu meczów w koszulce Flamengo.
Video
Flamengo przerwało serię dwóch porażek z rzędu i wygrało przed własną publicznością z Cruzeiro.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX